Pies znaleziony w lesie

Dnia 1.07.br otrzymaliśmy zgłoszenie o bezdomnym psie błąkającym się w lesie – (miejscowość Porwity). Owczarek niemiecki leżał obok farb i wiernie czekał na właściciela. Był przemoknięty, wystraszony a jego sierść ubrudzona była farbą.
Pies został przez nas zabrany. Następnie pracownicy gminy tego samego dnia znaleźli dla futrzaka nowy dom! Piesek ma się coraz lepiej. Została sporządzona umowa adopcyjna.

Niestety czas wakacji jest czasem bardzo ciężkim dla zwierząt. Duża ich ilość zostaje wyrzucona przez “właścicieli” na pastwę losu. Bezradny, zagubiony futrzak z dnia na dzień staje się bezdomny, samotny i smutny. Niech wakacyjny relaks nie przesłoni nam zdrowego rozsądku. Nie pozwól by Twój pupil cierpiał, by był skazany na tułaczkę a nawet śmierć.

 

Pamiętaj! Jeśli chcesz wyjechać na wakacje daj pod opiekę psa/ kota rodzinie, sąsiadom czy znajomym. Możesz również pozostawić pupila w hoteliku dla zwierząt, który na czas Twojej nieobecności zajmie się czworonogiem.Nigdy nie wyrzucaj zwierzaka przed zaplanowanym wyjazdem! To nie rozwiązanie, lecz draństwo!

Każde zwierzę pragnie akceptacji, potrzebuje opieki, chce być kochane….!

 

Dsc03187_article 

Dsc03190000_thumbnail2
Dsc0318888888888_thumbnail2
Dsc031899999999_thumbnail2