Pogryziona Bullterierka - metamorfoza

Przypominamy Państwu jak jeszcze parę miesięcy temu wyglądała pogryziona Bullterierka. Proszę zobaczcie jak bardzo zmieniła się będąc pod wspaniałą opieką Fundacji S.O.S. Bullterrier. Dziękujemy Wam z całego serca za pomoc!

 

Gucia4_1__article

 

Dla bulinki szukamy domu: spokojnego, cierpliwego, jeśli z dziećmi to na pewno ze starszymi, gdzie ludzie nie będą żyć w biegu, dostarczając przy tym psu wielu nagłych zmian i atrakcji.

Gucia jest ofiarą ludzkiej lekkomyślności, bezmyślności i niestety głupoty. Jest wieloletnią ofiarą, a jej reakcyjne zachowania, paniczny strach i niestabilność są w niej mocno zakorzenione. Przed przyszłymi właścicielami jest dużo pracy, wymagającej olbrzymich pokładów cierpliwości i optymalnie doświadczenia z “trudnymi” czworonogami.

 

Gucia musi mieć do minimum ograniczone bodźce, które powodowałyby stres. Dużo przestrzeni, najlepiej ogródek który będzie często zastępował spacery. Nie powinno być innych zwierząt ani małych dzieci. Jak najmniej zmian w jej najbliższym otoczeniu. Spokój i poczucie stabilizacji pozwolą jej w miarę stabilnie funkcjonować.
Na dzień dzisiejszy trudno jest nawet rokować zmiany w jej zachowaniu.

Gucia potrafi otworzyć sobie klatkę i przenieść się w nocy z niej na sofę. Nie niszczy i nie załatwia się w mieszkaniu, za to jest szczekliwa. Potrafi wieczorami od tak sobie szczekać, bez powodu.


Jest wszystkożerna i nie ma alergii pokarmowej. Umiarkowanie aktywna.

 

Gucia4_1__thumbnail2
Dsc05174_big_thumbnail2
Gucia12_1__thumbnail2
Dsc05167_article_thumbnail2
Gucia3_1__thumbnail2