Wyrzucił suczkę przez okno!

 

11 czerwca nasz Patrol Interwencyjny otrzymał zgłoszenie, iż na ul. Łódzkiej doszło do popełnienia przestępstwa.

Właściciel znęcał się nad swoim czworonogiem wyrzucając go dwukrotnie przez okno! “Pseudo właściciel” wyrzucił sunię z I wszego piętra zupełnie nie zważając na to, iż przecież tak jak człowiek czuła ona ból i strach.

Sunia nie odniosła większych obrażeń fizycznych jednakże jej stan emocjonalny został poważnie zachwiany.

Czworonóg obecnie znajduje się w schronisku gdzie powoli dochodzi do siebie po traumatycznych przeżyciach. Dalsze przebywanie ze zwyrodnialcem bezpośrednio zagrażało jej życiu.

Sunia potrzebuje teraz dużo miłości a przede wszystkim opieki i poczucia bezpieczeństwa.

Bylibyśmy bardzo wdzięczni gdyby ktoś z Państwa mógł przygarnąć Sunię chociaż na tymczas. Zależy nam na tym szczególnie gdyż przeżyła ona bardzo ciężkie chwile a pobyt w schronisku jest dla niej kolejnym ciosem.

Kaliskie Stowarzyszenie Pomocy Dla Zwierząt „ Help Animals” działając na podstawie art.39 ustawy o ochronie zwierząt oraz art.303 kpk wnosi o wszczęcie i przeprowadzenie postępowania przygotowawczego przeciwko właścicielowi, który znęcał się nad czworonogiem.

W oczach Suni widać smutek i ból…sprawmy by te oczy napełnione były radością i promykiem nadziei…nadziei, iż ktoś odpowiedzialny przygarnie Sunie i pokocha ją całym sercem…

Jesteśmy BARDZO WDZIĘCZNI za wszelkie zgłoszenia – dzięki ludziom o dobrych sercach możemy reagować na przejawy okrucieństwa i pomagać naszym czworonożnym przyjaciołom…